19 Ocak 2012 Perşembe

freemag derginin 3. sayısı geliyor..

Kışın kendini fazlasıyla gösterdiği şu günlerde sıcacık evlerimiz bizim kaçış noktalarımız. En iyi dostlarımız; dvd filmlerimiz ve bitki çaylarımızla bol kestaneli biraz da yalnız akşamlar geçiriyoruz. Geri planda kaldığımızı ve birşeyleri kaçırdığımızı hissettiğimiz anlarda da Twitter ve Facebook’tan sosyalleşiyoruz… İşte bu ruh halinin de etkisiyle dergimizin 3. sayısında her zamankinden daha fazla kamera arkasındakilere, geri planda kalan “değer”lere yer verdik.

90’lı yıllara jet-set hayatı ve ödediği vergilerle damgasını vurmuş, 1.5 yıl hapis hayatından sonra şimdilerde geri planda kalmayı tercih eden NAİL KEÇİLİ; reklam sektörü, yeni çıkacak kitabı ve hayatı ile ilgili çok çarpıcı açıklamalarda bulundu.


Klass Magazin dergisinin yaratıcısı ve sahibi MUAMMER KAPUCUOĞLU; duruşu ve kimliği ile bizden “magazin hayatının son centilmeni” ünvanını aldı. 7 yıldır yaşattığı dergisi Klass Magazin kendi kulvarında başa koşarken, o hep tüm mütevaziliği ile geri planda kalmayı tercih etti…
Mafia Hair kuaförün sihirli elleri AHMET AĞIRBAŞ, içindeki anarşist kişiliği kırmak ve kişiliğini sakinleştirmek için Tibet’e gidip geldikten sonra Nişantaşı’nda açtığı kuaför salonu ile kadınların saçlarına “yükselen ruhundan” üfleyerek, eşsiz saç tasarımları yapıyor. Kendisi hep geri planda kalsa da sokaklarda onun elinden çıkmış saçlar fazlasıyla ön planda…Birbirinden çok farklı karakterlere sahip tasarımcı iki kardeş EZRA-TUBA ÇETİN. Markaları son zamanın yükselen değerlerinden. Bir dönem marka olma yolu kameraların önünden geçerken, günümüz tasarımcıları geri planda kalmayı tercih ediyor. Onların özgürlükleri belki de ruhlarını ve yaratıcılıklarını besleyen en temel öge… 


ve severek takip ettiğiniz 3 moda blogu;
PINSTYLE,
ALIŞVERİŞ CİNİ,
STILIZE'den sezon önerileri, "must"lar...


MODAFOBİK'in blogger'ı Tuna ile Paris seyahatine çıktık...

17 yaşında ilk kitabını yazan AYTUĞ AKDOĞAN 2.kitabı "Ağladı ve Gözyaşlarını Öptüm" ile yine çok konuşulacak...


Tarzı ile dekorasyon dünyasında fark yaratan HALİT BERKER nelerden ilham alıyor?


O artık sosyetenin küçük kızı değil. Fotoğraflarıyla olay yaratan bir sanatçı; MERVE HASMAN...


ARET VARTANYAN son kitabı "Bir Yüz Bir İnsan" ile ruhlarımıza dokunmaya devam ediyor...


Kışın soğuk geçen şu günlerinde, içinizi ısıtacak ÇORBA tarifleri...


Sanata gönül vermiş bir blogger ERİL ŞERBETCİ, fikri kadar emeği de büyük sanat eserlerini bizim için inceledi...VE DAHA PEK ÇOK KONU... ÇOK YAKINDA 3. SAYIMIZ İLE SİZLERLEYİZ...Hiç yorum yok:

Yorum Gönder